Skriv navn, organisasjon, epost og adresser til blogg og wiki i tabellen under.
(For å legge til rader: klikk "Edit this page", klikk så på den nederste raden så kommer det opp et bilde av en tabell, klikk på dette bildet og trykk på "row" - add row og add below. Så får du en ny rad der du kan legge inn din egen informasjon)

Navn
Organisasjon
ePost
Blogg
Eksamensrom
Arne Krokan
NTNU
arne@krokan.com
arnek.wordpress.com

Elisa Bjersand
it's learning
elisa@itslearning.com
http://storybissen.blogspot.com/

Espen Thompson
Sauda vgs.
espen.thompson@rogfk.no
http://thes75.wordpress.com/

Oskar Waage-Pettersen
Sauda vgs.
oskar.waage-pettersen@rogfk.no
http://oswa54.wordpress.com

Roar Marthon Barstad
Dalane videregående
skole
roar.m.barstad@rogfk.no
http://romba.wordpress.com

Bjørn Olav Lea
Haugaland vgs
bjolav@gmail.com
bjorn.lea@rogfk.no
http://bjolavshjorne.blogspot.com/

Tim Golding
Haugaland vgs
tsgolding@gmail.com
http://tsgolding.wordpress.com/

Odd Henning Johannessen
Haugaland vgs
odd.henning.johannessen@rogfk.no
http://odjohannessen.wordpress.com


Ølen vgs



Leif Arne Storm
Åkrehamn vgs
Leif.Arne.storm@rogfk.no
http://l-storm.blogspot.com/

Torill Evy Thune
RFK/Seksjon skole
torill.evy.thune@rogfk.no
http://torill28.wordpress.com/

Eivind Paul Bøe
Rygjabø vgs
eivind.boee@rogfk.no
http://fisbowl.wikispaces.com/






Olav Horpestad
Øksnevad vgs.
olav.horpestad@rogfk.no
http://olavh.blogspot.com

Berit Gjellesvik
Skeisvang vgs
berit.gjellesvik@rogfk.no
http://wiki.natives.no/users/gjbe6257/

Johannes Flatnes
Hollenderhaugen
skolesenter
johannes.flatnes@rogfk.no
http://flatnes.wordpress.com/

Gunnar Solheim
Bryne vidaregåande skule
gunnar.solheim@rogfk.no
http://gsolheim.wordpress.com/

Jarle Sæbø
Lundehaugen vgs
jarle.saeboe@rogfk.no
http://jarlesin.wordpress.com/

Solveig Rossebø Kalstad
Haugaland vgs
solveig.kalstad@rogfk.no
http://solveigkalstad.wordpress.com/

Erik Danielsen
Strand vgs
erik.danielsen@rogfk.no
http://erikdani.wordpress.com/

Aslaug Undheim
Dalane videregående skole
aslaug.undheim@rogfk.no
http://aslaugundheim.wordpress.com

Ole Chr. Pengerud
Hetland vgs
Ole.Christian.Pengerud@rogfk.no
http://pengerud.wordpress.com

Catrine Utne Pettersen
Hetland vid.skole
catrine.utne.pettersen@rogfk.no
http://cup66.wordpress.com/

Sølvi Johnsrud
Hetland vgs.
Soelvi.Johnsrud@rogfk.no
http://johnsrud.wordpress.com

Hilde Wathne Mong
http://www.dalane.vgs.no/?index=Hovedsiden
hilde.w.mong@rogfk.no
http://hildewmong.wordpress.com/

Fredd G Rundevold
Lundehaugen videregående skole
fredd.g.rundevold@rogfk.no
RuFr's Blog

Solveig Eidsaunet
Møllehagen skolesenter
solveig.eidsaunet@rogfk.no
http://solveiglaila.wordpress.com/

Maria Myklebust
Dalane videregående skole
maria.myklebust@rogfk.no
http://mamy6206.wordpress.com

Åse Elin Langeland
St. Olav videregående skole
aase.elin.langeland@rogfk.no
http://aselan.wordpress.com/

Bård Inge Thun
Stavanger offshore tekniske skole(eller kortere: SOTS)
bit@sots.no
http://sots.wikispaces.com/
http://bardit.wordpress.com/

Geir Tuftedal
Stavanger offshore tekniske skole
gt@sots.no
http://sots.wikispaces.com/
http://geirtu.wordpress.com/

Liv Heidrun Heskestad
Opplæringsregion Sør-Vest / NDLA
Liv.Heidrun.Heskestad@rogfk.no
har ikkje

Turid Myhra
St. Svithun videregående skole
turid.myhra@rogfk.no
Http://tmyhra.blogspot.com

Filip Berntsen
Jåttå Videregående Skole
filip.berntsen@rogfk.no
http://filipberntsen.wordpress.com/

Solbjørg Lillesund
Hollenderhaugen skolesenter
https://kanogvil.pbwiki.com
Solbjoerg.Lillesund@rogfk.no
http://lillesund.wordpress.com

Raimund Pilz
Hetland videregående skole
raimund.volker.pilz@rogfk.no
http://rapi210556.wordpress.com

Willy Sørensen
Karmsund videregående skole
willy.soerensen@rogfk.no
http://willysn.wordpress.com

Kirsten Skorge
Randaberg videregående skole
kirsten.marie.skorge@rogfk.no
http://kskorge.wordpress.com

Finn Gabrielsen
St. Olav vgs
finn.gabrielsen@rogfk.no
http://finng.wordpress.com

Roar Nærheim
Sola videregående skole
roar.naerheim@rogfk.no
http://roar70.wordpress.com/

Ove Hansen
Rygjabø VGS
ove.hansen@rogfk.no
http://ovehansen.blogspot.com/

Arnhild G. Ottesen
Godalen vgs.
arnhild.g.ottesen@rogfk.no
http://arnhilds.wordpress.com/

Alf Tore Tostensen
Godalen vgs
alf.tore.tostense@rogfk.no


Henning Berntsen
Kopervik Vgs
henning.berntsen@rogfk.no
http://hberntsen.wordpress.com

Ann-Elin B.K. Valdersnes
Hollenderhaugen skolesenter
Ann-Elin.Valdersnes@rogfk.no
http://annelin70.wordpress.com/

Svein Nossum
Møllehagen skolesenter
svein.nossum@rogfk.no
http://svein1205.wordpress.com

Jone Johnsen
Møllehagen skolesenter
jone.johnsen@rogfk.no
http://jonej.blogspot.com/

Asbjørn Tveit
Kopervik vgs
asbjoern.tveit@rogfk.no
http://astveit.wordpress.com/

Jan Mortensen
Bergeland vgs
jan.mortensen@rogfk.no
http://janmor.wordpress.com

Sølvi Jacobsen Waldeland
Time vgs
solvi.jacobsen.waldeland@rogfk.no
http://waldeland.wordpress.com/

Janne Handeland
Sola vgs
janne.handeland@rogfk.no
http://haja6239.wordpress.com/

Bente Jelsa
Bergeland vgs
bente.jelsa@rogfk.no
http://beje4.wordpress.com

Sigurd Svela
Sola vgs.
sigurd.svela@rogfk.no
http://sigurdsvela.wordpress.com/

Tore Wersland
Sandnes vgs
tore.wersland@rogfk.no
http://wersland.blogspot.com

Bjørn Andersen
Karmsund vgs
bjoern.andersen@rogfk.no
http://bjandersen.wordpress.com/

Mats Bryne
Lundehaugen vgs
mats.bryne@rogfk.no
http://brma6239.wordpress.com/

Jan Arve Bøvor
Strand vgs
jan.arve.bovor@rogfk.no
http://jarvebovor.wordpress.com/

Helge Ledaal
Sandnes vgs
helge.ledaal@rogfk.no
http://hledaal.wordpress.com

Asbjørn Velde
Vardafjell vgs
asbjoern.velde@rogfk.no
http://asve.wordpress.com

Inger Uberg
Forus vgs
inger@forus.vgs.no
http://ingeruberg.wordpress.com

Ann-Jorid Berg
Forus vgs.
Ann.Jorid.Berg@rogfk.no
http://ajbe.wordpress.com/

Juliane Smith Wergeland
Bryne vgs
juliane.smith.wergeland@rogfk.no
http://julianesw.wordpress.com

Anne Kirsti Hellemo Bilsback
St.Svithun vgs
anne.kirsti.bilsback@rogfk.no
http://bilsback.blogspot.com

Marit Synnøve Stø
Vardafjell vgs
marit.stoe@rogfk.no
http://masystoe.wordpress.com
http://wikivardafjell.wikispaces.com

Margun Dalen Haga
Åkrehamn vgs
Margun.Dalen.Haga@rogfk.no
http://margund.wordpress.com/

Julie M. Eliassen
Sandnes vgs
julie.eliassen@rogfk.no
http://juleli.wordpress.com

Kirsti Storhaug
Skeisvang vgs
kirsti.storhaug@rogfk.no
http://wiki.natives.no/users/stki6257/

Lars Eirik Støle
Skeisvang vgs
lars.eirik.stoele@rogfk.no
http://wiki.natives.no/users/stla/

Erling Brathole
Skeisvang vgs
erling.brathole@rogfk.no
http://wiki.natives.no/users/brer/

Kjell Eivind Forsmo
Sola vgs
kjell.eivind.forsmo@rogfk.no
http://kefor.wordpress.com

Odd-Bjørn Lunde
Randaberg vgs
odd-bjorn.lunde@rogfk.no
http://odlunde.wordpress.com/

Klaus Beschel
Time vgs
Klaus.Beschel@time.vgs.no
http://kbeschel.wordpress.com

Lars Tore Helgeland
Bryne vgs.
lars.tore.helgeland@rogfk.no
http://lahelgeland.wordpress.com

Rachel Larsen Stenseth
Vardafjell vgs
rachel.stenseth@rogfk.no
http://varikt.wikispaces.com
http://rachelsblogg.wordpress.com
http://wikivardafjell.wikispaces.com/

Ronny Ellingsen
Stavanger offshore tekniske skole
re@sots.no
http://ronnyel.wordpress.com
http://ronnyel.wikispaces.com
http://sots.wikispaces.com/

Tom Johnsen
St.Olav vgs
tom.johnsen@rogfk.no
http://tomjohnsen.wordpress.com/

Lydia Lorentzen
Randaberg vgs
lydia_lorentzen@hotmail.com
https://lylo13.wordpress.com

Sverre R. Wilhelmsen
Gand vgs.
sverre.wilhelmsen@rogfk.no
sRw´s Blogg

Margoth Sundsbø
sauda vidaregåande skule
Margoth.Sundsboe@rogfk.no
http://sundsbo.wordpress.com

Rune Frestad
Gand vgs
rune.frestad@rogf.no
http://rufr.wordpress.com

Jorunn Oftedal
Gand vgs
jorunn.oftedal@rogfk.no
http://ofjo.wordpress.com/

Børge Hansen
Gand vgs
boerge.hansen@orgfk.no
http://nordlending.wordpress.com

Jorunn Kjellesvik Østre
Kopervik vgs
jorunn.ostre@rogfk.no
http://ostre.wordpress.com

Britt Lønnegraff
Kopervik vgs
Britt.Loennegraff@rogfk.no
http://lonnegraff.wordpress.com

Helene Nummedal
Strand vgs
helene.nummedal@rogfk.no
http://nu4139.wordpress.com

Knut Ness
Vardafjell vgs
knut.ness@rogfk.no
http://nekn507.wordpress.com/
http://wikivardafjell.wikispaces.com/

John Arne Frafjord
Møllehagen skolesenter
john.arne.frafjord@rogfk.no
http://frafjord.wordpress.com/

Ruth J. Sæle
Ølen vgs
ruth.saele@rogfk.no
http://datine.wordpress.com/

Tor-Inge Rake
Den beste videregående skolen
Tor-Inge.Rake@rogfk.no
http://www.venstre.no/blog/toringerake

Randi Hummervoll
St. Olav videregående skole
randi.hummervoll@rogfk.no
http://hummervoll.wordpress.com/

Jens Georg Bøgwald
Jåttå vgs
jegebo@gmail.com
http://jegebo.wordpress.com/

Sverre D. Fredriksen
Randabg vi. skole
sverre.d.fredriksen@rogfk.no


Morten Torkelsen
bergeland.vgs.no
morten.torkelsen@rogfk.no
mortensdigiped.bloggspot.com
drommeskolen.pbwiki.com